Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pránické léčení

Přihlášení na kurz a podmínky účasti

Ceník

Kurzy - termíny

Popis metody

 Lidské tělo  je složeno ze dvou částí. Viditelné fyzické tělo a neviditelné energetické tělo, které se nazývá biomagnetické. Pránické léčení je starověká věda, která využívá k léčení fyzického těla manipulaci s biomagnetickým tělem pacienta. K léčení se používá v tomto případě prána, která je aplikována léčitelem na pacienta.

Obrazek

Léčení pránou může pomoci například:
1. V několika hodinách snížit teplotu u dětí a ve většině případů ji během jednoho nebo dvou dnů vyléčit.
2. Ve většině případů může téměř okamžitě ulevit při bolestech hlavy, nadýmání, bolestech zubů a svalových bolestech.
3. Kašel a chřipku lze obvykle vyléčit za jeden nebo dva dny. Porucha vyměšování lze ve většině případů vyléčit v několika hodinách.
4. Při závažnějších onemocněních, jako jsou problémy s očima, s játry, ledvinami a srdeční problémy, lze v mnoha případech  v několika sezeních ulevit a  v několika měsících je  zcela vyléčit.
5. Urychluje třikrát nebo vícekrát léčení, než je normální průběh nemoci.
6. Toto vše předpokládá, že léčitel dosáhl jistého stupně výkonnosti, což je ostatně podobné jako u jiných léčitelských metod.
7. Pránické léčení je snadné se naučit. Každý člověk s průměrnou inteligencí se může v relativně krátké době naučit pránickému léčení. Jeho základní principy a techniky se lze naučit v několika sezeních.

Obrazek

 První stupeň – úvod do práce s energií
Co je pránická energie, bioplazmatické tělo, meridiány. Co může pránické léčení udělat. Co jsou čakry. Základní problémy a postupy v pránickém léčení. Meditace, zasvěcení a oživení léčebných energií u frekventantů kurzu. Sedm technik v základním pránickém léčení. Zcitlivování rukou, postup při prohlížení vnější aury, postup při prohlížení vnitřní aury, rozhánění prány, energetizování  pránou, stabilizování vyslané prány.

Obrazek

Druhý stupeň – základní pránické léčení
Uvolňování vyslané pránické energie. Upozornění na léčitelské úkony, kterým je  nutno se vyhnout. Postupné kroky při zahájení léčení. Žák se musí naučit základní techniky léčení pránou a je schopen provádět jednoduché pránické léčení. Konkrétní léčení jednoduchých případů. Bolest hlavy a migréna, oční napětí nebo unavené oči, bolest očí, bolest uší, krvácení z nosu, bolest zubů, bolest v krku, nachlazení s kašlem a ucpaným nosem, horečka, škytavka, nechutenství, bolest břicha a nadýmání, průjem, zácpa, bolestivá, nepravidelná nebo chybějící menstruace, svalová bolest a podvrtnutí, bolesti zad, obtíže při zvedání paže tzv. zamrzlé rameno, strnutí šíje, mírná artritida nebo revmatismus,  svalové křeče, menší popáleniny, pohmožděniny, říznutí a zanícení rány i pooperační, úpal,  kousnutí hmyzem, uhry  a nežity, nespavost, celková slabost. 

Obrazek

Třetí stupeň – středně pokročilé pránické léčení
Jedná se o rozvinutí léčebné techniky s využitím pránického dýchání a tím i posílení pránické energie. Začínáme pracovat částečně i s vizuální koncentrací.
Nabírání prány pomocí pránického dýchání. Jak nabírat pránu země, pránu vzduchu a pránu stromů. Zcitlivováví rukou a prstů pomocí pránického dýchání, prohlížení prsty, rozhánění přebytečné prány pránickým dýcháním, energetizování pránickým dýcháním, odhazování  nakažené bioplazmatické hmoty, užití zemní prány při léčení, rotace čaker.
Léčení závažnějších případů jako jsou spalničky, zarděnky, plané neštovice, příušnice a zánět mandlí, krvácení dásní, paradentosa, omdlévání, krátkozrakost, dalekozrakost, šilhavost a slepota, chronický nebo akutní zákal, onemocnění srdce, vysoká hladina cholesterolu, vysoký krevní tlak, ztráta čichu, zánět dutin, respirační onemocnění jako zápal plic nebo rozedma, astma, žaludeční  a dvanácterníkové vředy, hemeroidy, rozšířená prostata, zánět ledvin a močového měchýře,sexuální impotence, neplodnost, zlomené kosti, artritida a revmatismus, pakostnice, skolióza, paralýza způsobená úderem, onemocnění endokrinních žláz, pomoc pro těhotné ženy, úleva pro pacienty s rakovinou, zpomalení stárnutí, stres nebo napětí.

Obrazek

Čtvrtý stupeň - zahrnuje pránické léčení na dálku.
Tato úroveň je zaměřena na plnou vizuální koncentraci a rozvoj psychických schopností člověka. Naučíme se zde provádět diagnostiku a dosahovat přesných požadovaných výsledků. Samoléčení pránou, technika dýchání do čaker, pránické dýchaní, vizualizace, meditace o bílém světle, vyhýbání se negativním emocím a myšlenkám, princip uvolnění, upozornění na problémy, které mohou nastat při sebeléčení, karma, návrh etických pravidel. Mechanismus léčení na dálku, prohlížení na dálku, čištění a energetizování na dálku.

 

Obrazek

 

 

Pátý stupeň – pokročilé pránické léčení.
V tomto stupni se vyžaduje využití vizualizačních technik a důkladnější znalost podstaty nemocí. Naučíme se zde používat různé druhy prány a jak si zvětšit svoje bioplazmatické tělo a vnitřní auru.
Aplikace invokačního léčení, sebeléčivá potvrzení, přidělování léčivých andělů, meditace spojených srdcí, žehnání zemi láskou, zvyšování léčivé síly člověka.